Azərbaycan Respublikasının Mərkəzi Bankı nəzdində Azərbaycan İpoteka Fondu aşağıdakı satınalma üzrə KOTİROVKA SORĞUSUNA dəvət edir Azərbaycan Respublikasının Mərkəzi Bankı nəzdində Azərbaycan İpoteka Fondu aşağıdakı satınalma üzrə KOTİROVKA SORĞUSUNA dəvət edir
Azərbaycan Respublikasının Mərkəzi Bankı nəzdində Azərbaycan İpoteka Fondu aşağıdakı satınalma üzrə KOTİROVKA SORĞUSUNA dəvət edir
Azərbaycan Respublikasının Mərkəzi Bankı nəzdində Azərbaycan İpoteka Fondunun elektron poçt sisteminin təhlükəsizliyinin gücləndirilməsi məqsədilə CommuniGate-Pro proqram təminatnın alınması və quraşdırılması ilə bağlı Kotirovka sorğusu.
İştirak haqqı 50 (əlli) manatdır və Azərbaycan İpoteka Fondunun aşağıdakı hesabına köçürülməlidir:
м/h AZ74NABZ01451700000000001944, H/n: AZ57NABZ01360450000000005944, коd 501004,
VÖEN – 1400729041, S.W.I.F.T BİK NABZAZ2J
Kotirovka sorğusu üzrə sənədlər (təklif istisna olmaqla) 09 iyun 2014-cü il tarixinədək, kotirovka üzrə möhürlənmiş və imzalanmış təkliflər 19 iyun 2014-cü il saat 18.00-dək Azərbaycan İpoteka Fondunun Bakı şəhəri, Bül-bül prospekti 40 ünvanında yerləşən inzibati binasında qəbul ediləcəkdir. Məsələ üzrə zərflər 20 iyun 2014-cü il saat 15.00–da Azərbaycan İpoteka Fondunun inzibati binasında açılacaqdır.
Məsələ ilə bağlı, əlavə məlumat almaq üçün 441-24-23 nömrəli telefona zəng etməklə bu satınalma üzrə əlaqələndirici şəxs  - Mətin Hacıyevə (daxili nömrə 133) müraciət etmək olar.

Azerbaijan Mortgage Fund under the Central Bank of the Republic of Azerbaijan invites to REQUEST FOR QUOTATION on the following procurement: Azerbaijan Mortgage Fund under the Central Bank of the Republic of Azerbaijan invites to REQUEST FOR QUOTATION on the following procurement:
Azerbaijan Mortgage Fund under the Central Bank of the Republic of Azerbaijan invites to REQUEST FOR QUOTATION on the following procurement:
The request for quotation associated with the purchase and installation of CommuniGate-Pro software security in order to strengthen the security of e-mail system of Azerbaijan Mortgage Fund under the Central Bank of the Republic of Azerbaijan.
The participation fee is 50 (fifty) and it shall be paid to the following account of Azerbaijan Mortgage Fund:
м/h AZ74NABZ01451700000000001944, H/n: AZ57NABZ01360450000000005944, code 501004,
TAX – 1400729041, S.W.I.F.T BİK NABZAZ2J
The documents on the request for quotation (With the exception of the offers) will be opened on June 09, 2014 and the signed and sealed proposals on the request for quotation will be opened on June 19, 2014 at 06:00 pm will be accepted in the administrative building located in Baku Azerbaijan Mortgage Fund, Bul-Bul Avenue 40. Envelopes on proposition will be opened at 03:00 pm on June 20, 2014 in the administrative building of Azerbaijan Mortgage Fund.
Contact person on procurement: Matin Hajiyev (head of Department of Information Technology). Tel: 441-24-23 (133).