Azərbaycan Respublikasının Mərkəzi Bankı nəzdində Azərbaycan İpoteka Fondu (AİF) elan edir Azərbaycan Respublikasının Mərkəzi Bankı nəzdində Azərbaycan İpoteka Fondu (AİF) elan edir
03 mart 2015
Azərbaycan Respublikasının Mərkəzi Bankı nəzdində Azərbaycan İpoteka Fondu (AİF) elan edir
AİF üçün dəftərxana, azqiymətli və təsərrüfat mallarının alınması ilə bağlı Təkliflər sorğusunun müddəti uzadılmışdır.
Satınalma üzrə ilkin sənədlər 17 mart 2015-ci il saat 18.00-dək, təklif zərflərinin  isə 08 aprel 2015-ci il saat 18.00-dək AİF-in Bakı şəhəri, Bül-bül prospekti 40 ünvanında yerləşən inzibati binasında mühafizə polisi tərəfindən qəbul ediləcəkdir. Məsələ üzrə zərflər 09 aprel 2015-ci il saat 15.00–da Azərbaycan İpoteka Fondunun inzibati binasında açılacaqdır.

Azerbaijan Mortgage Fund (AMF) under the Central Bank of the Republic of Azerbaijan announces Azerbaijan Mortgage Fund (AMF) under the Central Bank of the Republic of Azerbaijan announces
03 March 2015
Azerbaijan Mortgage Fund (AMF) under the Central Bank of the Republic of Azerbaijan announces
Period of the request for proposals was extended in connection with procurement of stationery, semi-precious and household goods for AMF.
There will be accepted the initial documents for procurement till 17 March, 2015 at 18:00 and the offer envelopes till 08 April, 2015 in Administrative building located in Bul- bul ave. in Baku by police. Envelopes on issue will be opened at 15:00 on 09 April, 2015 in Administrative building on Azerbaijan Mortgage Fund.